dół

Wybór konsultacji i Rezerwacja

Proces konsultacji ograniczony jest do 4 kroków: 1. Wyboru tematyki konsultacji; 2. Wyboru daty i terminu przeprowadzenia konsultacji, 3. Potwierdzenia przez dokonanie płatności za konsultację. 4. Konsultacja ze specjalistą.

Oczywiście. Kalendarz dostępny jest dla osób, które chcą zarezerwować konsultację nawet ze sporym wyprzedzeniem. Rezerwuj kiedy chcesz i gdzie chcesz.

Do anulowania rezerwacji bądź przeniesienia terminu będzie potrzebny kod, który otrzymujesz podczas dokonania rezerwacji. Kod ten otrzymujesz na podaney podczas procesu rezerwacji adres e-mail. W przypadku braku kodu anulowanie rezerwacji bądź przeniesienie terminu nie będzie możliwe.

Wymagania

Wszystkie wymagania opisane są na stronie Konsultacja krok po kroku.

Do przeprowadzenia konsultacji wymagany jest sprzęt komputerowy (komputer stacjonarny, tablet, notebook), kamera internetowa oraz mikrofon. Wszystkie urządzenia muszą być sprawne i wcześniej przetestowane. Konsultacja odbywa się za pomocą aplikacji Skype (pamiętaj, aby aplikacja była aktualna).

W przypadku braku posiadania wymaganego sprzętu bądź aplikacji zawsze możesz skorzystać ze standardowej formy konsultacji, w gabinecie u specjalisty. Sprawdź stronę: Konsultacja krok po kroku w celu weryfikacji i możliwości przeprowadzenia konsultacji.

Wymagany sprzęt i aplikacja opisane są na stronie: Konsultacja krok po kroku.

Konsultacja

Konsultacja internaktywna niczym nie różni się od zwykłej konsultacji w gabinecie. Porównujesz badania, wysyłasz pliki, rozmawiasz ze specjalistą używając urządzenia (komputer, tablet, notebook), kamery, mikrofonu.

Zalety konsultacji internetowej opisane są w zakładce: Zalety konsultacji online.

Konsultacja trwa tyle czasu ile standardowa konsultacja w gabinecie. Standardowa konsultacja trwa 45-60 minut.

W konsultacji – poza pacjentem - może wziąć udział osoba/osoby zaproszone przez pacjenta. Dobrze jest, gdy osoby biorące udział w konsultacji są widoczne w kamerze.

W konsultacji może wziąć udział kilka osób. Dobrze jest, gdy osoby biorące udział w konsultacji są widoczne w kamerze.

Przygotowanie do konsultacji

Najważniejszym jest sprzęt, oprogramowanie i aplikacja. Sprawdź wymagania na stronie Konsultacja krok po kroku. Przygotuj wyniki badań; możesz spisać pytania do postawienia oraz dokumentację, którą będziesz chciał(a) omówić podczas konsultacji.

Ty wybierasz dogodną dla Ciebie datę, godzinę oraz miejsce przeprowadzenia konsultacji. Lekarz czeka na Ciebie. Wydajne łącze internetowe, sprzęt, aktualne oprogramowanie sprawią, że konsultacja będzie przeprowadzona prawidłowo. Miejsce, które wybierzesz do konsultacji zależy wyłącznie od Ciebie. Rozmawiaj tam, gdzie czujesz się najlepiej.

dół
324

przeprowadzone konsultacje

1452

zaoszczędzone godziny pacjentów

dół

Dostępność

Satysfakcja pacjenta

Komfort konsultacji

projekt i wykonanie Fastlan.pl