dół

Logowanie i rejestracja

Serwis nie wymaga rejestracji w systemie, oznacza to, że nie wypełniasz długich formularzy, aby rejestrować się do systemu. Twoje dane podane w procesie rezerwacji będą potrzebne wyłącznie do weryfikacji i autoryzacji konsultacji, nie będą wykorzystywane w innym celu. Wpisywanie danych jest bezpieczne a podane dane trafiają wyłącznie do chronionego systemu rezerwacji.

Płatności internetowe

Bezpieczeństwo płatności internetowych zapewnia PayU. Rezerwacja i płatności przez PayU charakteryzują sie najwyższym poziomem bezpieczeństwa. Zgodnie z wymogami organizacji płatniczych, firmy oferujące płatności online powinny spełniać rygorystyczne standardy bezpieczeństwa PCI DSS. Payment Card Industry Data Security Standard to światowy standard ustalony przez organizacje płatnicze (Visa, MasterCard) w celu ochrony danych osobowych posiadaczy kart oraz informacji związanych z transakcjami dokonywanymi za pomocą kart płatniczych. PayU spełnia rygorystyczne, międzynarodowe standardy bezpieczeństwa. Traktowanie zagadnień bezpieczeństwa jako priorytet, stanowi o przewadze PayU na europejskim rynku e-commerce.

Transmisja danych z serwisu Konsultacja.info z wykorzystaniem systemu PayU

Transmisja danych na stronach serwisów współpracujących z PayU odbywa się za pośrednictwem protokołu SSL EV (Extended Validation Secure Sockets Layer), który zapewnia najwyższy standard uwierzytelniania tożsamości.
Dowiedz się więcej czym są certyfikaty SSL.
Obejrzyj schemat działania SSL.

 

dół
324

przeprowadzone konsultacje

1452

zaoszczędzone godziny pacjentów

dół

Dostępność

Satysfakcja pacjenta

Komfort konsultacji

projekt i wykonanie Fastlan.pl